Blog

Lokalizacja doskonała na firmowe szkolenie

28 Październik 2021

Lokalizacja doskonała na firmowe szkolenie

Obiekt dostosowany do warsztatów i szkoleń firmowych

Budynek, w którym mieszczą się sale szkoleniowe, został dostosowany do swojego przeznaczenia. Istnieje możliwość zarówno wynajęcia konkretnego pomieszczenia, jak również całego budynku. Wszystko zależy od tego, jakie są potrzeby naszego klienta. Cenimy sobie elastyczność, dlatego jesteśmy otwarci na propozycję współpracy. Oznacza to również, iż nie trzymamy się sztywno przedstawionej oferty, ale wprowadzamy również zmiany, chociażby w aranżacji, które bardziej wkomponują się w potrzeby i wymagania klientów.

Nowoczesny obiekt w klasycznym stylu

Zarówno fasada budynku, jak również jego korytarze i przestrzenie wspólne, utrzymane są w eleganckiej, klasycznej stylistyce. Również samo otoczenie obiektu przywodzi na myśl dworki i posiadłości szlacheckie, z uwagi na dużą ilość terenów zielonych, jak też stawy.

Dlatego nasz obiekt to doskonałe miejsce do tego, by chłonąc wiedzę, w cichym i spokojnym otoczeniu, a jednocześnie znaleźć miejsce do wypoczynku i relaksu.

Obok wysokiej jakości wyposażenia sal, takiego jak klimatyzacja, dostęp do Wi-Fi, wyświetlacz multimedialny, czy mikrofon bezprzewodowy, stworzyliśmy także kącik relaksacyjny. Można tam znaleźć zarówno zaciszne miejsce do siedzenia, jak też zrelaksować się podczas gdy w piłkarzyki, warcaby, czy inne.

Wyśmienity katering

By świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie, jak również kompleksowo obsługiwać klientów biznesowych, zajmujemy się również kateringiem. Organizujemy przerwy kawowe, jak też obiadowe. Potrawy, które prezentujemy w menu to przepyszna, domowa kuchnia. Zdajemy sobie sprawę, iż cały dzień skupienia w trakcie szkolenia pochłania dużo energii. Nic tak nie pozwala uzupełnić jej poziomu jak wyśmienity obiad, czy przepyszna kolacja. Jednocześnie, ogromnym atutem jest sama lokalizacja obiektu. Znajduje się zaledwie 15 minut drogi od centrum, co ułatwia uczestnikom szkolenia dojazd do naszego obiektu nie tylko własnym pojazdem, ale również liniami komunikacji miejskiej. Obok obiektu znajduje się również parking.

Masz pytania? Potrzebujesz porady
lub pomocy?

© 2022. Creative Edge International Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek.pl
PFR
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies