Blog

Czym wyróżnia się dobra sala szkoleniowa?

30 Wrzesień 2021

Czym wyróżnia się dobra sala szkoleniowa?

Lokalizacja jest bardzo ważna

Każdy uczestnik szkolenia powinien mieć łatwy dojazd do wybranej placówki, i to nie tylko własnym samochodem, ale też komunikacją miejską. Zawsze dobrym pomysłem jest ośrodek blisko centrum miasta, jak Creative Edge, do którego można bez problemów dotrzeć z praktycznie każdego miejsca w stolicy. Szkolenie ma trwać dłużej niż jeden dzień? Przyda się nocleg dla tych uczestników, którzy są z innego miasta, najlepiej w bliskim sąsiedztwie sali szkoleniowej.

Klimat i wyposażenie sali 
 
Wystrój sali szkoleniowej ma bardzo duży wpływ na to, jakie emocje towarzyszą osobom w trakcie spotkania. Profesjonalnie pomieszczenie sprawia, że uczestnikom łatwiej jest zachować skupienie oraz myśleć kreatywnie. Nie należy również zapominać o elementach technicznych. Sala szkoleniowa musi mieć dobrą akustykę, a w przypadku większych pomieszczeń niezbędne może się okazać dodatkowe nagłośnienie. Podstawowym wyposażeniem każdej dobrej sali jest flipchart, ekran oraz urządzenia multimedialne, musi też być dostęp do internetu bezprzewodowego. Na pewno przyda się klimatyzacja oraz przestronne okna wpuszczające dużo naturalnego światła, a ponieważ podczas szkoleń często odbywają się pokazy slajdów, okna muszą mieć specjalne rolety lub grube zasłony.

Zbyt krzykliwy wystrój nie sprzyja skupieniu, dlatego najlepsze są sale w stonowanych kolorach, bez nadmiaru akcentów odwracających uwagę i tak rozmieszczone, by uczestnicy różnych spotkań nie przeszkadzali sobie wzajemnie.

Odpowiedź na wszystkie potrzeby

Creative Edge to ośrodek, który można wynająć w całości, co pozwoli na zorganizowanie firmowych spotkań o przeróżnym charakterze. Dostępne są sale różnej wielkości, od małego, kilkunastometrowego pokoju do indywidualnych spotkań po przestronne pomieszczenia, w których wygodnie pomieści się nawet 50 osób. W większych salach stoły i krzesła można dowolnie ustawiać, w zależności od tego, jaki charakter ma organizowane spotkanie.

Podczas pobytu w ośrodku szkoleniowym goście mają dostęp do napojów oraz poczęstunku, jest też specjalnie wydzielone miejsce do wypoczynku, bardzo ładnie urządzone, idealne zarówno do spokojnego relaksu jak i bardziej aktywnych form spędzania wolnego czasu. Dla osób ceniących kontakt z naturą świetną formą wypoczynku będzie spacer wokół Stawów Kellera.

Masz pytania? Potrzebujesz porady
lub pomocy?

© 2022. Creative Edge International Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek.pl
PFR
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies