O nas

Creative Edge jest ośrodkiem szkoleniowym założonym w 1996 r przez specjalistów organizujących i prowadzących szkolenia. Doskonała lokalizacja (jedynie 15 min od centrum Warszawy!), a zarazem dogodny dojazd oraz dostęp do węzła komunikacyjnego  (metro, autobus, tramwaj) gwarantuje możliwość szybkiego dostania się do/z ośrodka.

Jako centrum szkoleniowe zapewniamy:

  • W pełni wyposażone, klimatyzowane sale szkoleniowe
  • Indywidualną aranżację sal
  • Zaplecze relaksacyjne
  • Wyśmienitą, domową kuchnię
  • Idealne warunki do koncentracji i nauki
  • Indywidualne podejście do każdego projektu
  • Elastyczność w stosunku do klientów
  • Profesjonalną i miłą obsługę
  • Niepowtarzalną atmosferę
Ośrodek Creativeedge

Wszystkie te elementy tworzą klimat odpowiedni zarówno do profesjonalnych, biznesowych spotkań, jak również szkoleń rozwijających umiejętności personalne. Atmosfera ośrodka sprzyja koncentracji, co skutkuje optymalną efektywnością szkoleń. Jest on również doskonałym miejscem do przeprowadzenia assesmentów, rekrutacji czy development center. Na specjalne projekty wynajmujemy ośrodek na wyłączność. Naszą najlepszą wizytówką są dotychczasowi klienci, od których odbieramy wiele ciepłych słów. Zadowoleni powracają do Creative Edge rekomendując nas kolejnym firmom, które na stałe poszerzają grono naszych gości.

Elastyczne podejście, otwartość oraz chęć pomocy pozwoliły nam płynnie realizować projekty szkoleniowe. Na szczególną uwagę zasługuję również  wyśmienite jedzenie serwowane w niepowtarzalnej domowej atmosferze...

Maryla Pietrzycka-Ziemska
Specjalista ds. Rozwoju Organizacji, E.Wedel Sp. z o.o.

Z salami szkoleniowymi Creative Edge wspołpracowaliśmy przy realizacji szkoleń unijnych

Robert Zych
Tekst
Zobacz więcej referencji

Strefa relaksu

W przerwach zapraszamy na chwilę odpoczynku do naszej strefy relaksu – tutaj można napić się aromatycznej kawy, zjeść poczęstunek, zalec na kanapach, a dla aktywnych są przygotowane gry: dart,  piłkarzyki , warcaby oraz inne gry logiczne. Miłośnicy natury mogą odpocząć wśród zieleni otaczającej Stawy Kellera.

Masz pytania? Potrzebujesz porady
lub pomocy?

© 2022. Creative Edge International Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek.pl
PFR
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies